/ 2026 Quality Cargo 8.5 x 16
Muscle Trailers
$23,678Price
Quick Specs
| Color: | pink |
| Length x Width: | 16' 192" x 8.5' 102" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Length: | 16' 192" |
| Width: | 8.5' 102" |
Additional Information
| Year: | 2026 |
| Make: | Quality Cargo |
| Model: | concession |
Get More Details
Unit Details
Unit Specs
Calculate Payments